Grafik Tasarım

Tasarım yaptığımız ve gördüğümüz her şeydedir. Fikrinizi,
söylemek istediklerinizi ve vermek istediğiniz mesajı, metinler ve görsellerle harmanlayarak bir izdüşüm oluşturma sanatıdır.​

Tasarım Bizim İçin

Tasarım yaptığımız ve gördüğümüz her şeydedir. Fikrinizi, söylemek istediklerinizi ve vermek istediğiniz mesajı, metinler ve görsellerle harmanlayarak bir izdüşüm oluşturma sanatıdır. Sizi henüz anımayanlar için en güzel merhaba şeklidir. Özgün tasarım çeriklerimiz ve kreatif, taze fikirlerimizle, bu tanışmada ve her zaman sizinle beraberiz.

Görsel iletişimin önemi

Marka değerlerinizi müşteri ve potansiyel müşterileriniz ile paylaşmanın en yalın ve etkili yolu görsel iletişimden geçer. BangBulb Reklam Ajansı olarak bunu farkında olup, Markanızı, değerlerini ve kalitesini sunan tasarımlar yapmaktayız.

1470399607 Illustration
1470399594 Web Design

kurumsal kimlik

Potansiyel müşterilerinizin markanızla ilk tanışma anında, kurduğu itibar çok önemlidir. Kurumsal iş birliklerinizde, basılı veya dijital medya yatırımlarınızda etkili kurumsal kimlik tasarımınızı yapıyoruz.

Strateji

Görsel iletişimde verilmek istenen mesajın alıcıya iletilebilmesi için yapılabilecek en iyi hamle iyi bir strateji kurmaktan geçer. Srateji, pazarlama; analiz, planlama ve birçok hamle. bu iş bir satranç olsaydı biz de Reklam sektöründe Elizabeth Harmon olurduk.

1470399614 Social Media

markanızın e - katalog ihtiyacı mı var?

Vakit kaybetmeden iletişime geçin, dijital ortamda müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek, markanızın değerlerini yansıtan tasarımlar yapıyoruz.

neleri tasarlıyoruz

1470399656 Branding

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın yapı taşlarını burada oluşturuyoruz. Markanızın kurumsal kimliği müşteri ile ilk görsel iletişimi kurmaya başlar.

1470399715 E Commerce

AMBALAJ TASARIMI

Markanızın ürettiği ürünlerin dikkat çekmesi ve rakiplerinizden ayrılmanız, markanızı ve ürünü doğru yansıtacak şekilde tasarlanır.

1470399607 Illustration

KATALOG TASARIMI

Markanızın ürettiği ürünlerin dikkat çekmesi ve rakiplerinizden ayrılmanız, markanızı ve ürünü doğru yansıtacak şekilde tasarlanır.

1470399662 Marketing

Fuar & Lansman Stand Tasarımı

Markanızın, fuar ve lansmanlarda rakip firmalardan ayrılmasını sağlayan, markanızı en iyi şekilde temsil edecek tasarımları yapıyoruz.

1470399614 Social Media

BANNER TASARIMI

Basılı ve dijital tasarımlarda marka değerini tek bir seferde en iyi anlatan banner/afiş tasarımları yapıyoruz.

1470399671 SEO

E-KATALOG TASARIMI

Sadece basılı olarak değil, dijital ortamda da müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek tasarımlar yapıyoruz.

Start typing and press Enter to search