Fikirleri olan reklam ajansıyız.

Dijital Dünyada Daha Fazla Müşteri Çekin

Beyindeki frontal lob kısmında yaşanan, fikir üretme ve geliştirme mekanizmasının bang hareketiyle ortaya çıkarttığı ve akabinde fikirlerin üzerine bir ışık huzmesi gibi yansıyan bulb parıltıları… karşınızda Bangbulb Ajans. Genciz, kreatifiz ve yenilikçiyiz. Teknolojiyi, iletişimi ve sizi seviyoruz. Henüz hayalinizdeki işi gerçekleştiremediniz mi? O halde muhtemelen tanışmıyoruz… Balat’taki ofisimize bekliyoruz.

Dijital Medya
Marka Yönetimi
Yaratıcı Çözümler

Fikirleri olan reklam ajansıyız.

Özgün & Yenilikçi.

Markanın ihtiyaç duyduğu bu zamanlarda yenilikçi ve özgün içerikler sunuyoruz. Sadece bir reklam ajansı değil, Markanızın Ajansıyız.

dijital yolculuğa

BAŞLAYALIM

DİJİTAL MEDYA
SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
DİJİTAL FOTOĞRAF
TANITIM FİLMİ
STRATEJİ - PLANLAMA - HARAKET
BANNER - REKLAM

BangBulb Reklam Ajansın'da Neler Yapıyoruz?

GRAFİK TASARIM

Özgün tasarım, içeriklerimiz ve kreatif, taze fikirlerimizle her zaman sizinle beraberiz. Reklam ve tanıtım için biz buradayız.

FOTOĞRAF & STUDİO

Tecrübeli ve üretken ekibimizle fotoğraf sanatının inceliklerini sizin istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Unutmayın ki fotoğraf bir an meselesidir. O an biz de oradayız

TANITIM/REKLAM FİLMİ

Video tanıtımınızda işin en başından senaryo yazımıyla başlayıp, prodüksiyon ve post prodüksiyon kısmında da beraberiz. Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bir ajans düşünün.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Artık sadece vakit geçirmiyor, burada yaşıyoruz. bu gücü hafife alma! değişimi yakala. markana özel “post” ve “story” ve dahası...

İÇERİK ÜRETİMİ

Buraya kadar okuduysan bu kategorinin önemini çok iyi anlamışsındır. başka söze gerek yok.

MARKA YÖNETİMİ

Srateji, pazarlama; analiz, planlama ve birçok hamle. bu iş bir satranç olsaydı biz de Reklam sektöründe Elizabeth Harmon olurduk.

Start typing and press Enter to search