HİZMETLERİMİZ

GRAFİK TASARIM

Tasarım yaptığımız ve gördüğümüz her şeydedir. Fikrinizi, söylemek istediklerinizi ve vermek istediğiniz mesajı, metinler ve görsellerle harmanlayarak bir izdüşüm oluşturma sanatıdır. Sizi henüz  anımayanlar için en güzel merhaba şeklidir. Özgün tasarım  çeriklerimiz ve kreatif, taze fikirlerimizle, bu tanışmada ve her zaman sizinle beraberiz.

Kurumsal Kimlik

BANNER & AFİS

AMBALAJ TASARIMI

FOTOĞRAF & STUDİO

Markanıza ışık yardımıyla iz bırakıyoruz. Tecrübeli ve üretken ekibimizle fotoğraf sanatının inceliklerini sizin istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Unutmayın ki fotoğraf bir an meselesidir. O an biz de oradayız

ÜRÜN ÇEKİMİ

MODA FOTOĞRAFI

YEMEK / MENÜ

TANITIM & REKLAM FİLMİ

Sektörünüzde öne çıkabilmeniz için, reklam ve tanıtım alanlarında, yenilikçi bakış açısıyla fark yaratmanız gerekiyor. Merak etmeyin, bunun için varız. Günümüz teknolojisini ve akımlarını yakından takip ediyoruz. Video tanıtımınızda işin en başından senaryo yazımıyla başlayıp, prodüksiyon ve post prodüksiyon kısmında da beraberiz. Hayal  ettiklerinizin gerçeğe dönüştüğü bir ajans düşünün. Hoş geldiniz, Bangbulb Ajans.

 

TANITIM FİLMİ

REKLAM FİLMİ

POST PRODÜKSİYON

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Bir marka sahibiyseniz markanızı büyütmek ve satışlarınızı artırmak adına sosyal medyada var olmak zorundasınız. Aksi halde rakiplerinizin gerisinde kalacak ve günceli yakalayamayacaksınız. Alanında profesyonel ekibimiz ile size bu konuda yardımcı olmak için buradayız. Markanızı rakiplerinizden ileri taşımak ve satışlarınızı arttırmak için iletişime geçin.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

REKLAM YÖNETİMİ

İÇERİK ÜRETİMİ

Start typing and press Enter to search